SEMANTIK PUNK [PL]

Semantik Punk wyznacza nowe obszary funkcjonowania i znaczenia dla słowa „punk” AD 2012. To już nie tylko kontestacja utartych muzycznych i językowych form ekspresji, ale również formuły funkcjonowania artysty. To performance manifestujący wyjście poza ograniczenia: skończonego języka, przywiązania do nazw, praw rynku. A wszystko to jest dziełem chłopaków znanych kiedyś jako Moja Adrenalina -  grupy uznawanej za jedno z najciekawszych zjawisk polskiej sceny gitarowej ostatnich lat. Ten jedyny w swoim rodzaju performance w postaci zmiany nazwy nastąpił przy okazji wydania nagranej w Los Angeles z legendarnym producentem Rossem Robinsonem (min.The Cure, At The Drive In, Sepultura) płyty pod tytułem: „abcdefghijklmnoprstuwxyz”.

Ten – dla krytyków – album  łamigłówka przynosi porcje avangardowej formy muzycznej i tekstowej podanej pod niemalże piosenkową postacią. To 47 minut niczym nie skrępowanej ekspresji, bez wątpienia wyprzedzającej swój czas.

Sami muzycy mówią tak:  „Semantik Punk to krzyk o niewypowiadalnym. Przemoc skierowana w pustkę. To przemoc która rodzi miłość.”

www.youtube.com/user/semantikpunk