Rusza regularna sprzedaż biletów na Asymmetry 5.0

Do sprzedaży trafiają czterodniowe karnety w specjalnej, promocyjnej cenie 190 pln. W puli jest 300 karnetów. Dostępne będą na stronie internetowej festiwalu i w punktach sprzedaży sieci Ticketpro, Eventim, eBilet oraz Ticketportal. Warto zaznaczyć, że pierwsza pula rozeszła się dosłownie w parę dni.

Po nowym roku do sieci trafią bilety jednodniowe, których ceny wahać się będą od 60 do 90 pln.

Dotychczas swój udział w Asymmetry 5.0 potwierdziły takie gwiazdy jak: szwedzcy giganci post-metalu z Cult of Luna, prezentujący piorunującą mieszankę jazzu i metalu – norweski Shining, holenderskie, jazzowo – elektroniczne The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, belgijski, post-hardcorowy Amenra, norweska grupa Mayhem – zaliczana do klasyków i prekursorów black metalu, wywodzący się z Portland, wykonujący muzykę z pogranicza black metalu, post rocka i neofolku Agalloch, angielski kolektyw Von Magnet, włoski Metallic Taste Of Blood, jeden z najszybszych współczesnych perkusistów na świecie – Balázs Pándi, amerykański raper z Seattle – Astronautalis, oraz elektroniczny, włoski duet Matadores.

To nie koniec programu. Kolejni wykonawcy, m.in. bardzo ciekawi goście z Estonii, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Niemiec oraz znakomite polskie zespoły, zostaną ogłoszone już wkrótce.